Panel logowania

Ostatnie posty na forum

O:Boli Cię ząb? Mamy na to sposób!
Goldi 06-07-14 20:18
O:KURZAJKI - powiedz im "NIE" raz na zawsze!
jadwiga 09-06-14 13:26
O:Pierwsza pomoc na kaca :)
izabela 29-05-14 12:16
O:Boli Cię ząb? Mamy na to sposób!
Jerzy C. 25-03-14 13:00
O:jakie oświetlenie pasuje do salonu
haga 23-02-14 17:00
Please enable Core Design Scriptegrator plugin.

chandra

Chandra - czyli sezonowe zaburzenia nastroju może dotknąć każdego. Jeśli wpadasz w fatalny i depresyjny nastrój, szczególnie zimą (grudzień, styczeń, luty), gdy dni są bardzo krótkie, brakuje światła słonecznego, mamy domowe sposoby, które pomogą pozbyć się tego stanu. Pamiętajmy jednak, że jeśli objawy się nasilają, mamy skrajnie niski poziom energii, nie możemy normalnie funkcjonować - zalecana jest wizyta u lekarza.

Więcej: Nie daj się zimowej chandrze!

   

delegowanie obowiązków

Jednym z zadań dobrego menadżera jest umiejętność delegowania obowiązków, a więc wyznaczania konkretnych zadań konkretnym osobom. Nie ma powodu, żeby to Ty była odpowiedzialna za wszystko, co się w domu dzieje. Zwłaszcza jeżeli nie jesteś jego jedynym mieszkańcem. Rozdziel obowiązki i ciesz się czystym domem i większą ilością czasu dla siebie.

Więcej: Bądź menadżerem w swoim domu. Delegowanie obowiązków

   

ergonomia

Czym jest ergonomia? I czy rzeczywiście powinniśmy ją wyznawać? (Oczywiście, w sensie metaforycznym, nie dosłownym). Postaramy się odpowiedzieć na te pytania i pomóc Ci sprawić, by Twój dom stał się bardziej ergonomiczny.

Więcej: Ergonomia- nowa religia

   

kłopoty z pamięcią

Każdego z nas czasem dopada wrażenie posiadania czegoś na końcu języka. Wraz z wiekiem, przemęczeniem i stresem tracimy naturalne zdolności koncentracji, łączenia faktów czy przywoływania ich z pamięci. Nie da się tego procesu zatrzymać całkowicie, można go jednak znacząco spowolnić i dłużej cieszyć się dobrą pamięcią. Wystarczy ją ćwiczyć.

Więcej: Kłopoty z pamięcią? Ćwicz!

   

sposoby na relaks

Jakiś pomysł na relaks? Oczywiście, jest kilka. Jeden jednak najlepszy. Wielu ludzi twierdzi, że kilka dni wolnych od pracy czy od szkoły to najlepszy relaks o jakim w ogóle można pomarzyć. Wówczas mają czas trochę się polenić, posiedzieć, obejrzeć telewizję, pograć na komputerze czy poszukać informacji w Internecie. Te proste czynności potrafią relaksować najbardziej.

Więcej: Szukasz relaksu? Zwolnij tempo!

   

skuteczny relaks Każda kobieta od czasu do czasu potrzebuje zapomnieć o codziennych obowiązkach i oddać się choć kilku chwilom dla relaksu. Czy jest w ogóle na to szansa? Odpocząć i zrelaksować się można na bardzo różne sposoby.

 

Więcej: Skuteczna metoda na relaks

   

spokojny senOdpowiednia dawka snu jest podstawą udanego relaksu. Po ciężkim, pełnym wrażeń dniu potrzebujemy odrobiny spokoju oraz wyciszenia, a sen odpręża najlepiej. Niestety coraz więcej osób nie dostarcza swemu organizmowi odpowiedniej dawki snu, co przekłada się na problemy z koncentracją i uczucie senności w ciągu dnia. Jak zatem zapewnić sobie spokojny sen?

Więcej: Jak zapewnić sobie SPOKOJNY SEN? Zobacz!

   

sposoby na udane walentynkiPo wielu latach mieszkania w domu, w którym od nowości nic nie było zmieniane przychodzi potrzeba wprowadzenia odrobiny innowacji. Nie jest tu mowa o generalnym remoncie, ale o zastosowaniu kilku dodatków, które sprawią, że stare pomieszczenie zyska nowy, przyjemniejszy wygląd.

Tagi:
pomysły

Więcej: Sposób na udane WALENTYNKI

   

impreza dla dzieciDzień urodzin jest dla najmłodszych dniem wyjątkowym. Dzieciaki dostają wówczas masę prezentów, zjeżdża się najbliższa rodzina oraz znajomi, a poza tym wszyscy są dla siebie mili. Warto w tym dniu pomyśleć nie tylko o oryginalnym i sprawiającym dziecku radość prezencie, ale także o zorganizowaniu szampańskiej zabawy.

Tagi:
dzieci

Więcej: Zabawa urodzinowa dla dziecka

   

sylwesterOstatni dzień w roku, to doskonały moment na zorganizowanie iście szampańskiej zabawy w gronie przyjaciół lub wyjazd na zasłużony odpoczynek. Warto z odpowiednim wyprzedzeniem zadbać o ustalenie szczegółów dotyczących organizacji tego dnia, ponieważ wiele sal balowych oraz miejsc noclegowych ma wyczerpany limit miejsc. Oto jakie są sposoby na spędzenie tej wyjątkowej nocy w roku.

Tagi:
pomysły

Więcej: Najlepsze pomysły na sylwestrową noc

   

Strona 1 z 3