Czy istnieją tanie i skuteczne sposoby rozwiązywania codziennych problemów? Czy naturalnymi metodami można wyleczyć takie dolegliwości, jak opryszczka i wypadanie włosów? Czy samodzielnie można przygotować odżywczą maseczkę albo błyszczyk do ust? Tak! To wszystko jest możliwe dzięki sprawdzonym, domowym sposobom.
Do niedawna przekazywane z pokolenia na pokolenie, domowe porady były dostępne tylko dla nielicznych, a cała wiedza na ich temat była rozproszona. Teraz nikt nie musi tracić czasu na bezskuteczne poszukiwania, ponieważ centrum wiedzy na temat tanich i skutecznych rozwiązań stał się portal Domowe-Sposoby.pl!

Pomysł na Serwis zrodził się w sierpniu 2008 roku, w dwóch młodych, studenckich głowach, które cenią sobie skuteczne i niedrogie rozwiązania. Pragnęliśmy stworzyć profesjonalny Serwis w całości poświęcony tematyce domowych sposobów. Oprócz doboru treści, chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Internautów, oddając w ich ręce serwis przejrzysty, prosty w obsłudze, przyjazny pod względem kolorystycznym. Naszym celem było także umożliwienie użytkownikom wymiany doświadczeń oraz możliwość współtworzenia Serwisu. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy, niedogodnościach związanych z awaryjnością sprzętu i połączeń internetowych, 11 maja 2009 roku serwis Domowe-Sposoby.pl ujrzał światło dzienne.

Nagrody i wyróżnienia:

wprost - strona tygodnia strona miesiąca tygodnika Wprost

Media o Nas:

Artykuł w eMetro.pl maj 2009

Prezentacja w Startopia.pl