Zbliżają się urodziny kogoś bliskiego, a Ty potrzebujesz prezentu? Obecna sytuacja wszystkim daje się we znaki, jednak nic straconego. Wciąż możesz sprawić komuś prezent, który pozostanie w pamięci na długi czas. Z naszą pomocą z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego, co wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby. A wszystko to bez wychodzenia z domu!

Karta podarunkowa – podaruj prezent z możliwością wyboru

Osoba, którą obdarowujesz, jest wymagająca lub ma szeroki zakres zainteresowań, a Tobie zależy na trafionym prezencie? Idealną możliwością będzie więc karta podarunkowa. Prezentmarzeń oferuje karty podarunkowe o różnej wartości, które pozwolą Twojemu bliskiemu na wybór dowolnej atrakcji z oferty. Nie musisz opuszczać ciepłego łóżka. Wystarczy, że odwiedzisz ten link https://prezentmarzen.com/karta-podarunkowa/. Co wybierze obdarowany? Decyzja należy do niego. Prezentmarzeń oferuje wiele różnych aktywności, od tych najbardziej ekstremalnych, jak skok ze spadochronem, do spokojnych – np. pobyt w SPA.

Jak działa karta podarunkowa i jak ją kupić?

Nic prostszego! Kliknij powyższy link. Po prawej stronie rozwiń zakładkę, dzięki czemu będziesz mógł wybrać wartość karty podarunkowej Prezentumarzeń. Następnie wciśnij ‘kup teraz’. Karta ważna jest przez 18 miesięcy. Posiada ona unikalny kod, który upoważnia osobę obdarowaną do wykorzystania przypisanej mu kwoty na dowolną atrakcję lub kilka różnych. Można użyć go więcej niż jeden raz, jeśli po pierwszym zakupie pozostały jeszcze środki.

Prezent dla fanów motoryzacji

Dla prawdziwych fanów motoryzacji jest też coś wyjątkowego. Na stronie https://go-racing.pl/ znajdziesz vouchery na atrakcje związane z szybką jazdą. Sportowe auta, bolidy, samochody terenowe z napędem na 4 koła… Zakup voucher’a zajmie zaledwie kilka minut,  wszystko załatwisz przez internet, a osoba obdarowana przeżyje niesamowite emocje na torze wyścigowym lub wymagającej, pełnej przeszkód trasie w terenie. Jazdy odbywają się na eventach motoryzacyjnych, gdzie będzie okazja do zobaczenia wielu niesamowitych aut, które nie codziennie mamy okazję zobaczyć na ulicach naszych miast. Ciekawą opcją będą również pojedynki, które pozwolą uczestnikowi spróbować swoich sił za kierownicą kilku różnych samochodów i porównać wrażenia.

Atrakcje, które można zrealizować bez wychodzenia z domu?

Oczywiście, czemu nie? Oferta Prezentumarzeń zawiera wiele różnych możliwości na kreatywne spędzenie czasu w swoim własnym domu. Wystarczy tylko voucher, chęci i pasja. Dla każdego znajdzie się coś wymarzonego, niezależnie od zakresu zainteresowań i hobby.

Kursy

Kursy pozwalają na rozwój pasji. Wręczając voucher upoważniający obdarowanego do udziału w kursie online, sprawisz, że zyska on nowe umiejętności i doświadczenia. Jakie kursy oferuje Prezentmarzeń online? Nauka języka – cenna wiedza, która pozwoli na odkrywanie świata i nawiązywanie kontaktów z wieloma osobami z różnych kultur. Na to nigdy nie jest za późno. Hiszpański, włoski, angielski, niemiecki – wybór jest duży, wystarczą chęci. Znajdziesz tam również pełne przydatnych informacji kursy z tematyki handlowej, dietetyki, sportu, fotografii, coachingu.

Prezenty kreatywne

Stwórz coś swojego. Tutaj liczy się kreatywność. Vouchery są naprawdę nietuzinkowe i pozwolą na przeżycie nowych doświadczeń, które mogą otworzyć przez obdarowaną osobą nowe horyzonty. Dla fanów mody – możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej torebki, muchy, koszulki. Prezentmarzeń pozwala również na uzyskanie cennych informacji podczas konsultacji online z doświadczonymi stylistami. Znajdzie się też coś dla artystów – lekcja gry na gitarze, nauka śpiewu, perkusja, pianino. Sam widzisz… Siedzenie w domu nie musi być nudne!

Oceń nasz artykuł: