W tym roku przedwczesna zima zaskoczyła wszystkich, nie tylko polskich drogowców. Pierwszy śnieg spadł już w połowie października! Pomimo, że było to zjawisko przejściowe i zaraz potem znowu nastała ciepła jesień – o ile jesień może być ciepła – zaczęliśmy już wygrzebywać z szaf zimową odzież i buty. Niestety, nie wszystkie wyglądają świetnie. Zima nie ma w zwyczaju oszczędzać naszych ubrań!

Jednak, co najważniejsze, nasze zdrowie jest wystawiane na poważną próbę w czasie zimy. Dopiero ta pora roku nauczy nas o siebie dbać! Zimą jesteśmy nieustannie narażeni na wychłodzenie organizmu, które nas osłabia i czyni podatnymi na zachorowania. Trzeba wiedzieć, jak wzmacniać swoją odporność. Wtedy nie zmarnuje się ani jednego niepowtarzalnego, chociaż mroźnego, dnia.

Z myślą o naszych Użytkownikach przygotowaliśmy krótki cykl “Zima za pasem”, w którym poruszymy kilka najważniejszych kwestii dotyczących zimy. Innymi słowy: będą to domowe sposoby na zimę. Jeżeli chcielibyście, aby coś jeszcze znalazło się w naszym cyklu, piszcie śmiało na adres kontakt@domowe-sposoby.pl. Czekamy na sugestie, a także na Wasze sposoby radzenia sobie z zimą. Tym sposobem wspólnie przygotujemy się na przyjście zimy.

Artykuły z cyklu “Zima za pasem”:

Oceń nasz artykuł: