Uroda

domowe sposoby na rozstępy

Rozstępy pojawiają się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, kiedy ciało znacząco się zmienia. Dotyczy to ciąży, okresu dorastania, znacznej, często gwałtownej, zmiany wzrostu lub wagi. U około 90% kobiet w czasie ciąży rozstępy pojawiają się na brzuchu, w okolicach bioder i ud. Inne miejsce ulubione przez rozstępy to wnętrza ramion. Rozstępy zdecydowanie nie dodają uroku, jednak są sposoby, aby im zapobiegać, a także, aby je zredukować, jeżeli już się pojawią. Prezentujemy sposoby, które mogą pomóc.

golenie okolic intymnych

Golenie okolic intymnych, tak u kobiet, jak i u mężczyzn jest kwestią dyskusyjną. Z jednej strony pod uwagę brać należy względy estetyczne i panującą modę (rzadko kiedy zdarza się zobaczyć na plaży czy na basenie kogoś w pełni „naturalnego”), z drugiej zaś zdrowie okolic intymnych.

domowe sposoby na obgryzanie paznokci

Dłonie mogą być ozdobą każdej kobiety. Jeżeli jednak obgryzasz paznokcie, nie tylko nie mogą spełniać swojej funkcji, ale także mogą narazić Cię na wstyd, nieprzychylne spojrzenia innych czy zadarte rajstopy. Podpowiadamy jak poradzić sobie z tym przykrym problemem.

domowe sposoby na mycie twarzy

Jeżeli skóra Twojej twarzy pozostawia wiele do życzenia, być może problem leży w sposobie, w jaki ją myjesz. Okazuje się, że mycie twarzy to swoista sztuka, proces bardzo skomplikowany, w którym pod uwagę wziąć należy wiele zmiennych. Podpowiadamy jak zostać mistrzem tej sztuki i cieszyć się piękną skórą twarzy.

pielęgnacja ciała domowe sposoby

Pielęgnacja ciała jest bardzo ważna, ponieważ tylko wtedy kobieta może czuć się świeżo, lekko i zwyczajnie dobrze. W dzisiejszych drogeriach, a nawet w wielu innych sklepach nie brakuje kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji ciała.

wybielanie zębów

Ładny, biały uśmiech dobrze świadczy o osobie która go posiada. Nie z tego jednak powodu tak wielu z nas dąży do wybielenia swoich zębów. Nie dość że sprawia iż ogólny wygląd danej osoby się poprawia, to jednocześnie nadaje jej większej pewności siebie.

odżywianie włosów

Kiedy widzimy kobietę w przesuszonych, roztrzepanych włosach od razu myślimy o najgorszym. Wydaje nam się że ich nie myje, że nie dba i tak dalej. Możliwe że mamy racje...

opalanie domowe sposoby

Opalanie na słońcu czy w solarium ostatnimi czasy jest niezwykle popularna. Wielu młodych ludzi, a w szczególności kobiet chętnie wkłada jak najbardziej skąpy strój i wychodzi na słońce. Wiele z nich zapomina jednak o tym co najważniejsze. Brak odpowiednich kosmetyków do opalania może prowadzić do opłakanych skutków.

makijaż ślubny

Dla kobiety wychodzącej za mąż w tym wyjątkowym dniu bardzo ważny jest odpowiedni makijaż. Nic w tym dziwnego, że chce wyglądać pięknie, żeby nie powiedzieć najpiękniej. To jej święto, a więc zapewne zadba o każdy szczegół, by zachwycić samą sobą każdego przybyłego na tę uroczystość.

suknia ślubna

Praktycznie wszystkie kobiety mimo iż wybierają się na wesele do kogoś z rodziny czy znajomych, zawsze zastanawiają się w co się ubrać. Wiadomo, że własny ślub jest najważniejszy, ale przecież kobiety chcą wyglądać najpiękniej w każdej sytuacji, tym bardziej na takiej uroczystości. Jaką więc sukienkę powinny wybrać?