Już niedługo będziemy obchodzić święto, które szczególnie upodobali sobie zakochani, czyli popularne walentynki. Jest to wyjątkowy dzień, który zakochane pary uwielbiają celebrować. Warto zatem już teraz pomyśleć o tym, jak spędzić walentynki, by były jak najbardziej udane.

Romantyczny wieczór we dwoje

Najbardziej popularnym pomysłem na spędzenie walentynkowego wieczoru jest romantyczna kolacja przy świecach. Pomysł może się wydawać oklepany, jednak która kobieta nie marzy o spędzeniu tego czasu w tak romantycznej scenerii.

Poza tym nie jest specjalnie kosztowny, ponieważ taką kolację możemy zorganizować sami we własnym domu. Jeśli jednak chcielibyśmy, aby oprawa była bardziej profesjonalna, a także nie musimy się liczyć z każdym groszem, wybierzmy się do ekskluzywnej restauracji. Wystarczy tylko dowiedzieć się jaki gust kulinarny ma nasz partner lub nasza partnerka i wybrać odpowiedni lokal. Wieczór taki można także spędzić w kinie, na romantycznym spacerze lub przy kominku z lampką dobrego wina i nastrojową muzyką. To, która z opcji okaże się najlepsza, będzie oczywiście zależało od osobistych preferencji naszej drugiej połówki.

Wyjazd za miasto na Walentynki

Dużą popularnością cieszą się również krótkie wycieczki za miasto lub bardziej spektakularne wyprawy za granicę. Jeśli nas na to stać, możemy zaprosić naszą ukochaną lub ukochanego do przepięknego Paryża lub Wenecji.

Miasta te są chętnie odwiedzane przez zakochanych, ponieważ są wyjątkowo urokliwe i kojarzą się z romantycznymi chwilami spędzonymi w towarzystwie drugiej osoby. Jeżeli planujemy niespodziankę tego formatu, musimy zacząć organizować wyjazd trochę wcześniej, ponieważ może się okazać, że na ostatnią chwilę trudno będzie znaleźć coś interesującego i w atrakcyjnej cenie. Poza tym trzeba się zorientować czy nasz wybranek bądź wybranka będą mieli czas na to, by pozwolić sobie na taki kilkudniowy wyjazd. Niespodzianka niespodzianką, ale prezent może się okazać nietrafiony, jeśli nasza druga połówka nie będzie mogła wziąć kilku dni urlopu i wybrać się na taką walentynkową wyprawę.

Słodki prezent lub kwiaty

Nie każda para obchodzi walentynki. Niektóre osoby uważają to święto za zupełnie niepotrzebne i nie chcą zawracać sobie głowy wymyślaniem oryginalnych prezentów.

Jeśli takie właśnie mamy podejście do święta zakochanych, możemy poprzestać na symbolicznym podarunku. Panie mogą podarować swym mężczyznom czekoladki, którymi na pewno nie pogardzą, natomiast mężczyźni mogą wręczyć swoim drugim połówkom bukiecik czerwonych róż. Taki niewielki gest na pewno ucieszy obie strony. Ostatecznie jednak najważniejsza jest pamięć, a uczucie każdy powinien okazywać sobie przez cały rok, a nie tylko od święta.

Oceń nasz artykuł: