Różne

Ubezpieczenia komunikacyjne to temat rzeka, a ilość mitów, jakie krążą wokół nich, jest naprawdę imponująca. W tym artykule omawiamy te najpopularniejsze - najwyższy czas, byś przestał w nie wierzyć. Dlaczego? Bo nie tylko wpłynie to na podejmowanie przez Ciebie bardziej racjonalnych decyzji, ale też pozwoli Ci sporo zaoszczędzić.

pamiatki

Pamiątki z wakacji to nieodłączny element udanego urlopu. Wyszukiwanie tych najpiękniejszych i najlepiej – najtańszych „perełek” to wspaniała zabawa i sposób na spędzenie uroczych chwil z bliskimi. Niestety, zwykle te wyszperane z satysfakcją cudeńka, giną gdzieś po kątach, lądują na dnie szuflady lub zwyczajnie - „przepadają” podczas sprzątania. Co zrobić, aby nasze wakacyjne zbiory nie tylko przetrwały długie lata, ale także – zdobiły nasze mieszkanie?

prezenty

Każda kobieta uwielbia być adorowana i zaskakiwana niebanalnymi prezentami. W marcu obchodziliśmy "Dzień Kobiet" a już 26 maja obchodzimy nie mniej szczególny "Dzień matki". Co każda kobieta chciałaby otrzymać od swojego męża lub syna? Poniżej najciekawsze pomysły.

cwiczenia z dzieckiem

Będąc mamą wiesz jak trudno jest znaleźć czas na cokolwiek innego niż opieka nad dzieckiem. Warto jednak znaleźć trochę czasu i zaopiekować się także sobą. Możesz dbać o swoją kondycję fizyczną i dobre samopoczucie ćwicząc z maluszkiem.

choinka

Ubieranie choinki jest zadaniem tylko z pozoru prostym, jeśli spodziewamy się określonych efektów. Jest wiele sposobów i metod jej ubierania. Można dostosować ją do nastroju, gości, budżetu i wielu innych czynników. Dziś podpowiadamy jak zrobić to elegancko.

romantyczna-randka

Randki powinny być zawsze czymś specjalnym. Nie mamy tu na myśli każdorazowych fajerwerków, wycieczek do Paryża czy jedzenia homara na leśnej polanie. Tę wyjątkowość osiągnąć można bez dużego nakładu sił i środków, a polega ona na oderwaniu się od codzienności, skupieniu na chwilę jedynie na ukochanej osobie, poświęceniu tylko jej czasu i uwagi. Jeżeli to uda Ci się osiągnąć, Paryż i homary zejdą na drugi plan.

udane-przyjecie

Wizja nadchodzącego przyjęcia spędza Ci sen z powiek? Przeczytaj nasze porady i przyjmij swoich gości w pełni przygotowana, zadowolona i wypoczęta.

namietnosc

Na udany związek składa się wiele czynników. Jednym z nich niewątpliwie jest namiętność. Łatwo ją jednak utracić w wirze codziennych zajęć, zmęczeniu i stresie. Powinniśmy znaleźć siłę, aby ją pielęgnować. Podpowiadamy jak odzyskać to, co zagubiło się w trudnej codzienności.

prasowanie

Prasowanie jest jedną z tych prac domowych, które nigdy się nie kończą, ale nie sposób ich zaniedbać. Nieważne jak byś się starała, sterta ubrań czekających na prasowanie zawsze będzie rosnąć. Zarówno dla tych, którzy prasowania nie znoszą, jak i tych, którzy prasują z lubością mamy kilka rad ułatwiających wykonanie tego zadania.

parasolka

Gdy za oknem plucha, deszcz i zawierucha, jednym z naszych najlepszych przyjaciół staje się parasol. Służy nam on już od dawien dawna, jako że pierwsze parasole używane były już w starożytnym Egipcie ponad 4000 lat temu. Do Europy parasole sprowadzone zostały przez Greków i to im podziękować należy za ochronę przed deszczem, śniegiem czy słońcem.